Murat ÇEÇEN

Yönetim Kurulu Başkanı

Murat ÇEÇEN, 1971 yılında Ankara’da doğdu. İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunu olan Murat Çeçen, Türkiye’de hızla gelişen ve standartları uluslararası seviyeye yükselen sağlık sektörüne, bugüne kadar gerçekleştirilmiş en büyük sağlık kampüslerini kuran ve işleten CCN Group, CCN Ankara Sağlık, CCN Mersin Sağlık ve Dia Altyapı Yatırımları ve İnşaat şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Çeçen ayrıca; Türkiye'de inşaat, turizm, havaalanı ve marina işletmeciliği gibi birçok alanda faaliyet gösteren lider kuruluşlardan IC Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Mehmet Ali BAYAR

Yönetim Kurulu Üyesi

CCN Group Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali BAYAR, 1962 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Newyork Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamlayan BAYAR, aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. Süleyman Demirel'in başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı dönemlerinde çok yakınında ve dış politika danışmanlığında bulunan Mehmet Ali Bayar, Washington Büyükelçiliği müsteşarı görevinden ayrılarak siyasete atılmış ve Demokrat Türkiye Partisi genel başkanlığını yürütmüştür.

Murad BAYAR

Yönetim Kurulu Üyesi

CCN Group Yönetim Kurulu Üyesi Murad BAYAR, 1965 yılında Sivas'ta doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği'nden mezun olan BAYAR, North Carolina Eyalet Üniversitesi'nden Bilgisayar ve Elektronik Mühendisliği üzerine yüksek lisans ve Yale Üniversitesi'nden MBA derecelerini aldı. Booz Allen Hamilton strateji danışmanlık şirketinin New York ofisinde çalıştı. Murad Bayar; kamu hizmetinde Savunma Sanayii Müsteşarı olarak görev yaptı.

Hakan ADANALI

Yönetim Kurulu Üyesi

Berfin Çeçen Şenol

Yönetim Kurulu Üyesi

CCN Group Yönetim Kurulu Üyesi Berfin Çeçen Şenol, 1996 yılında Ankara’da doğdu. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olan ÇEÇEN ŞENOL, Queen Mary University of London’da Hukuk yüksek lisansını tamamlamıştır. CCN Group Yönetim Kurulu üyeliğinden önce çeşitli hukuk bürolarında çalıştıktan sonra CCN Group bünyesinde avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Azer Havlıoğlu

Yönetim Kurulu Üyesi

Gökçe Akyürek Tandağ

Yönetim Kurulu Üyesi

Mina Melik Şentürk

Yönetim Kurulu Üyesi

Nilgün Kitapcı

Yönetim Kurulu Üyesi